Etusivu
Kohteet
PalvelutPalveluitammeSijoittajakonseptitReferenssikohteetOstamme tonttejaKuluttajariitalautakunta
Tietoa HausiastaHausia Oy yrityksenäAjankohtaistaYhteistyökumppanitRALATöihin Hausia Oy:lle
YhteystiedotYhteystiedotLaskutus

YHTEYSTIEDOT

Kari Kiviluoma
Toimitusjohtaja CEO
Puhelin: +358 45 8533 533
Sähköposti: kari.kiviluoma@hausia.fi
Pasi Först
Projektikehitys
Puhelin: +358 50 522 1950
Sähköposti: pasi.forst@hausia.fi
Marjo Kokko-Kiviluoma
Myynti ja markkinointi
Puhelin: +358 50 572 4098
Sähköposti: marjo.kokko-kiviluoma@hausia.fi
Anne Kurkinen
Myynti
Puhelin: +358 50 433 3092
Sähköposti: anne.kurkinen@hausia.fi
Liisa Seppälä
Suunnittelunohjaus
Puhelin: +358 40 045 7988
Sähköposti: liisa.seppala@hausia.fi
Ari Toivonen
Laskenta ja hankinta
Puhelin: +358 50 564 1450
Sähköposti: ari.toivonen@hausia.fi
Esa Kaivola
Toteutuksen johto
Puhelin: +358 50 407 7171
Sähköposti: esa.kaivola@hausia.fi
Ilkka Laine
Hankinta
Puhelin: +358 40 053 7702
Sähköposti: ilkka.laine@hausia.fi
Emmi Kokko
Myyntisihteeri
Puhelin: +358 40 779 3444
Sähköposti: emmi.kokko@hausia.fi
Erkko Kiviluoma
Suunnittelun ohjaus ja asukasmuutokset
Puhelin: +358 50 375 4077
Sähköposti: erkko.kiviluoma@hausia.fi
Jussi Kärpänen
Hankinta
Puhelin: +358 50 045 7988
Sähköposti: jussi.karpanen@hausia.fi
Jari Hyvärinen
Toteutuksen johto
Puhelin: +358 50 309 6727
Sähköposti:

 

HAUSIA OY HALUAA YLITTÄÄ ODOTUKSESI

Meitä hausialaisia on n. 70 henkilöä. Tavoitat meidät sähköpostilla muotoa etunimi.sukunimi@hausia.fi

Välillisesti Hausiassa toimii n. 1200 henkilöä.

OTA YHTEYTTÄ



Hausia Oy

Toimistomme sijaitsee hyvien kulkuyhteyksien varrella Tähdenlennonkujalla Espoossa.

Tähdenlennonkuja 1
Espoo 02240


Lähetä viesti

Lähetä kysymyksiä meille verkkopalvelumme kautta, otamme teihin yhteyttä yhden arkipäivän kuluessa.


Ota yhteyttä myyntiin

Marjo Kokko-Kiviluoma
+358 10 2816 777

Anne Kurkinen
+358 50 4333 092